ADVANCED SPORT TEST

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem utrzymania zdrowego stylu życia. Jednak nie każdy reaguje na sport w ten sam sposób. Podczas gdy dieta, intensywność treningu i konsekwencja są czynnikami, które należy wziąć bezwzględnie pod uwagę, zapominamy o naszej genetyce i obecnym stanie zdrowia.

ADVANCED SPORTS TEST jest jedynym testem, który łączy w sobie badanie profilu genetycznego i profilu biochemicznego, dzięki czemu możesz wiedzieć znacznie więcej!

To holistyczne podejście pozwala określić, jaki rodzaj treningu jest dla Ciebie najodpowiedniejszy lub jak zapobiec potencjalnym kontuzjom, zwiększyć wydajność sportową i poprawić zdolność do regeneracji.

CZYNNIKI GENETYCZNE STANOWIĄ 20-50% INDYWIDUALNEJ ZMIENNOŚCI NIEKTÓRYCH CECH ZWIĄZANYCH Z WYNIKAMI SPORTOWYMI.!

Ćwiczenia mają wiele korzyści dla naszego zdrowia, ponieważ budują mięśnie i poprawiają ruchomość i elastyczność naszych stawów. Pomaga również zapobiegać chorobom układu krążenia i innym chorobom, takim jak otyłość. Na poziomie psychologicznym, aktywność fizyczna pomaga również zmniejszyć poziom stresu, poprawia nastrój i zwiększa naszą zdolność do relaksu i odpoczynku.

 


 

Spersonalizowane kroki!

ADVANCED SPORT TEST dostarcza zaawansowanych rekomendacji opartych na Twojej genetyce i związanych z nią parametrów biochemicznych. Dzięki czemu specjalista, w oparciu o wyniki testu, będzie mógł pomóc Ci za pomocą spersonalizowanych działań aż w 5 obszarach

 •  REAKCJA I WYDAJNOŚĆ MIĘŚNI (wydolność tlenowa mięśni i reakcja na trening siłowy oraz trening wytrzymałościowy)

  Genetyka determinuje różnice w składzie mięśni i wskazuje na większą lub mniejszą predyspozycję do wykonywania ćwiczeń siłowych lub wytrzymałościowych. Wiedza o tych predyspozycjach pozwala nam na dostosowanie i ustalenie odpowiednich wytycznych treningowych.

 •  POWRÓT DO ZDROWIA I URAZY (uszkodzenia mięśni i przetrenowanie, urazy więzadeł i ścięgien)

  Badamy zdolność do fizycznej i metabolicznej regeneracji, która różni się znacznie u poszczególnych osób i wpływa na zdolność do radzenia sobie z obciążeniami wynikającymi z treningu fizycznego. Ważne jest, aby zdawać sobie z tego sprawę w planowaniu treningu i indywidualnym organizowaniu czasu aktywności i odpoczynku.

 •  ŚRODKI WSPOMAGAJĄCE WYDAJNOŚĆ (kofeina i magnez)

  W tym obszarze badań będziemy oceniać przyswajanie substancji, które zwiększają produkcję energii i wspomagają skurcz mięśni podczas wysiłku fizycznego.

 •  POWRÓT DO ZDROWIA (antyoksydanty i reakcja na detoks)

  Na podstawie wyników możemy ocenić zapotrzebowanie na składniki odżywcze lub suplementy i dopasować je bardziej indywidualnie, aby jak najlepiej wspierały Twoją regenerację po wysiłku.

 •  ODŻYWIANIE W SPORCIE (witaminy z grupy B i kwasy tłuszczowe omega-3)

  Dzięki analizie biochemicznej i genetycznej możemy ocenić poziom kwasów omega-3 i witamin z grupy B oraz genów, które wpływają na ich transport oraz funkcjonowanie. Informacje te będą bardzo pomocne w poprawie wyników sportowych i jakości samego treningu.


 

WYNIKI ZAWIERAJĄ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I PRAKTYCZNE PORADY DLA KAŻDEGO OBSZARU BADAŃ

 

ADVANCED SPORT TEST obejmuje analizę 38 wariantów genetycznych (SNP) w 33 genach oraz 15 parametrów biochemicznych, z których wszystkie zostały wybrane w oparciu o rzetelne dowody naukowe.


Dla kogo jest przeznaczony?

ADVANCED SPORTS TEST jest polecany dla:

 • Każdego, kto chce poprawić swoje wyniki sportowe poprzez personalizację i optymalizację treningu.
 • Osób, które chcą rozpocząć uprawianie sportu z dostosowanym i spersonalizowanym treningiem.
 • Osób, które chcą zapobiec, w miarę możliwości, częstym kontuzjom związanym z aktywnością fizyczną.

 Jak wykonasz ADVANCED SPORT TEST?

 PRÓBKA

Pobieramy próbkę KRWI do badań

 ANALIZA

Twoja próbka krwi i DNA będą poddane analizie przy użyciu NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ TECHNOLOGII

 WYNIKI

Możesz uzyskać dostęp do swoich WYNIKÓW poprzez naszą stronę internetową w ciągu maksymalnie 6 tygodni lub odebrać je w wersji wydrukowanej w Punkcie Pobrań SYNLAB

 

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIM ZDROWIEM!

Direttore Medico: Dr. Cosimo Ottomano (CMO)
Synlab Italia srl | Via Martiri delle Foibe, 1 - 20900 Monza (MB) | P.IVA 00577680176 - REA MB-1865893 - Capitale Sociale € 550.000,80 int. vers. | PEC: synlabitalia@pec.it

 

Credits

Chcemy mieć pewność, że przeglądanie naszej strony internetowej będzie dla Państwa przyjemnością. W związku z tym niniejsza witryna umieszcza pliki "cookies" na Państwa komputerze w celu zbierania informacji na temat korzystania z naszej witryny.