Prosty test genetyczny myPGx

myPGx - prosty test genetyczny pozwalający okreslić indywidualną tolerancję leków na całe życie

Każdy człowiek posiada unikalny wzór genetyczny. Jedną z jego konsekwencji jest inna, indywidualna reakcja na leki. Aż jeden na czterech Pacjentów doświadcza działań niepożądanych leków. Przełom w badaniach medycznych w nowoczesnej dziedzinie farmakogenetyki umo\zliwia zbadanie Twojego genetycznego profilu na tolerancje leków. Lekarz na jego podstawie zoptymalizuje i spersonalizuje Twoje leczenie farmakologiczne. myPGx wzmocni nie tylko poziom i skuteczność Twojego każdorazowego leczenia farmakologicznego. Zadba również o komfort psychiczny i fizzyczny. Będziesz sięe lepiej czuć, a czas Twojego leczenia skróci się do minimum.

 

 

Wyjątkowe korzyści testu myPGx

 

Ty i Twój lekarz już na
początku procesu leczenia
wiecie, jak Twój organizm
reaguje na poszczególne
leki z różnorodnych grup.

 

Twój lekarz szybko znajdzie
optymalny lek, bez
konieczności stosowania
metody prób i błędów!
Leczenie farmakogenetyczne
będzie skuteczniejsze.

 

Z testem myPGx od
początku poczujesz różnice
w przebiegu leczenia - szybciej
poczujesz się lepiej i będziesz
miał mniej skutków ubocznych
przyjmowanych leków.

 

 

Co dokładnie bada test myPGx?

Wiemy, ze u większosci ludzi istnieją genetyczne różnice w ważnych cząsteczkach białek, które biorą udział w rozkładzie i transporcie leków w naszym organizmie. W farmakogenetyce analizuje się określone fragmenty DNA i sprawdza, czy nie ma w nich odziedziczonych wariantów genetycznych. Są one odpowiedzialne miedzy innymi za aktywność enzymów, które aktywują lub dezaktywują leki oraz za transportery przenoszące leki do i z tkanek całego organizmu.

W tym kontekście mówimy o czterech różnych fenotypach:

Attachments:
File
Download this file (SYNLAB_PGx_ulotka_dla_Pacjenta_PL.pdf)myPGx - ulotka dla Pacjenta

Direttore Medico: Dr. Cosimo Ottomano (CMO)
Synlab Italia srl | Via Martiri delle Foibe, 1 - 20900 Monza (MB) | P.IVA 00577680176 - REA MB-1865893 - Capitale Sociale € 550.000,80 int. vers. | PEC: synlabitalia@pec.it

 

Credits

Chcemy mieć pewność, że przeglądanie naszej strony internetowej będzie dla Państwa przyjemnością. W związku z tym niniejsza witryna umieszcza pliki "cookies" na Państwa komputerze w celu zbierania informacji na temat korzystania z naszej witryny.