Listopad miesiącem Świadomości Raka Prostaty.

Światowy Miesiąc Świadomości Raka Prostaty – jaki jest cel kampanii?

Listopad, czyli miesiąc Świadomości Raka Prostaty, zwany inaczej Movember z połączenia dwóch słów moustache (wąsy) i november (listopad). Celem kampanii jest zachęcanie Panów do regularnych badań przynajmniej raz w roku oraz edukowanie społeczeństwa w temacie profilaktyki raka jader i prostaty.

Rak prostaty – co to za choroba?

Rak prostaty jest drugim co do częstości występowania nowotworem dotykającym mężczyzn w Polsce. Zachorowanie na raka prostaty rośnie wraz z wiekiem. Choroba we wczesnych etapach rozwoju zazwyczaj nie daje widocznych objawów. W momencie, gdy choroba postępuje, u chorego mogą występować poszczególne objawy: częste oddawanie moczu, również w nocy, trudności lub ból w trakcie oddawania moczu, a także zaburzenia erekcji. Rak gruczołu krokowego w większości przypadków (>75%) jest rozpoznany w początkowym stadium rozwoju. Na tym etapie, choroba nowotworowa nie daje specyficznych objawów lub może być mylona z innym schorzeniem.

Extra rabat na badania w kierunku raka prostaty

W ramach kampanii zachęcamy wszystkich Panów do kontrolowania swojego stanu zdrowia dla siebie i swoich bliskich. Im szybsza diagnoza, tym większa szansa na wyleczenie, a często nawet na ocalenie życia. Dlatego, aby zachęcić Panów do wykonania badań laboratoryjnych w kierunku raka prostaty, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje.

  • PSA całkowity to podstawowe badanie przydatne w diagnostyce, leczeniu i monitorowaniu raka prostaty, które wyjątkowo w ramach kampanii można wykonać o 20% taniej.
  • pakiet onkologiczny dla mężczyzn z 10% rabatem to szereg ogólnych badań w kierunku chorób nowotworowych.

Badania w pakiecie: CEA, CA 19-9, PSA całkowity, PSA wolny, Alfa-1-fetoproteina, Morfologia, OB.

Promocja obowiązuję do końca grudnia 2022.

Badania można wykonać w dowolnym Punkcie Pobrań SYNLAB bez skierowania i bez zapisów.

Sprawdź lokalizacje naszych Punktów Pobrań SYNLAB

Wyprzedź raka już dzisiaj, zrób to dla siebie i swoich najbliższych!

Direttore Medico: Dr. Cosimo Ottomano (CMO)
Synlab Italia srl | Via Martiri delle Foibe, 1 - 20900 Monza (MB) | P.IVA 00577680176 - REA MB-1865893 - Capitale Sociale € 550.000,80 int. vers. | PEC: synlabitalia@pec.it

 

Credits

Chcemy mieć pewność, że przeglądanie naszej strony internetowej będzie dla Państwa przyjemnością. W związku z tym niniejsza witryna umieszcza pliki "cookies" na Państwa komputerze w celu zbierania informacji na temat korzystania z naszej witryny.