Test nietolerancji pokarmowej – nasz bestseller!

Nietolerancja pokarmowa – jak sobie pomóc?

Świętowanie takich dni jak Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania to idealny moment, aby zastanowić się jak wygląda nasza dieta i czy to co jemy jest dobre dla naszego ciała i samopoczucia. Często borykamy się z wieloma problemami zdrowotnymi i nawet nie jesteśmy świadomi, że w dużym stopniu stan naszego zdrowia może zależeć od tego w jaki sposób się odżywiamy. Dlatego warto rozważyć czy wszystkie pokaramy są odpowiednie dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Prawdopodobnie może już teraz czujesz, że męczą Cię bóle brzucha, masz biegunkę, wysypkę, odczuwasz dyskomfort psychiczny i fizyczny? Dokuczają Ci obrzęki, zaczerwienienie skóry lub/i wzdęcia? A może również zmęczenie i osłabienie organizmu?

Popraw zatem swój komfort życia i sprawdź, co jest przyczyną Twoich dolegliwości. Nasz bestsellerowy Test nietolerancji pokarmowej może Ci w tym pomóc!

Test na nietolerancję pokarmową

W swojej ofercie mamy wyjątkowy Test nietolerancji pokarmowej, który bada aż 176 antygenów (194 pokarmy)!

Do obszernego wyniku – raportu online - otrzymasz Poradnik Przemiany Żywieniowej, który zawiera podsumowanie Twojego profilu pokarmowego i specjalnie skomponowane przepisy. Całość wspiera i motywuje do zmiany w sposobie Twojego odżywiania w nowym, zdrowszym stylu.

Cena regularna testu to 1130 zł, do 31 grudnia 2022 r. w cenie specjalnej 904 zł.

Jakie badania krwi na nietolerancje pokarmowe?

Do wykonania testu na nietolerancje pokarmowe zgłoś się do dowolnego Punktu Pobrań SYNLAB. Wystarczy jedno szybkie i komfortowe pobranie krwi na czczo!

Pełną listę naszych lokalizacji znajdziesz tutaj >>>

 Badania laboratoryjne w SYNLAB wykonujemy: bez zapisów, bez skierowania, w godzinach porannych od poniedziałku do soboty (sprawdź konkretny Punkt Pobrań), wyniki otrzymasz online.

Oferta promocyjna obowiązuje do końca grudnia 2022 r.

Więcej informacji na temat Testu nietolerancji pokarmowej znajdziesz w ulotce.

Przeczytaj więcej o nietolerancji pokarmowej >>>

Test nietolerancji pokarmowej - bestseller SYNLAB

Attachments:
File
Download this file (ulotka TNP do treści slider.pdf)Ulotka TNP

Direttore Medico: Dr. Cosimo Ottomano (CMO)
Synlab Italia srl | Via Martiri delle Foibe, 1 - 20900 Monza (MB) | P.IVA 00577680176 - REA MB-1865893 - Capitale Sociale € 550.000,80 int. vers. | PEC: synlabitalia@pec.it

 

Credits

Chcemy mieć pewność, że przeglądanie naszej strony internetowej będzie dla Państwa przyjemnością. W związku z tym niniejsza witryna umieszcza pliki "cookies" na Państwa komputerze w celu zbierania informacji na temat korzystania z naszej witryny.