01.06.2020
Kategoria: PL, Human

SOBOTA DLA ZDROWIA W SULEJÓWKU


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że 6 czerwca br. w godz. 11.00-15.00 organizujemy wraz z SPZOZ w Sulejówku "SOBOTĘ dla ZDROWIA", przy ul. Idzikowskiego 7B (przy przychodni) podczas której będzie można wykonać PAKIET w kierunku przeciwciał anty-Sars-CoV2 w klasie IgA/IgM/IgG w cenie 180 zł (cena regularna 210 zł). Materiałem do badania jest surowica uzyskana z krwi żylnej. Aby wykonać badanie nie trzeba być na czczo, należy przyjść w swojej maseczce i rękawiczkach. Przed pobraniem, pacjentowi zostanie zmierzona temperatura. Jednocześnie chcemy poinformować, że w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników akcji prosimy o zgłaszanie się tylko osób niewykazujących jakichkolwiek objawów infekcji.


Więcej informacji dotyczących badania: https://www.synlab.pl/pl/start/dla-pacjenta/dla-pacjenta/badanie-anty-sars-cov-2/

synlab: Badanie anty-SARS-CoV-2

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że potwierdzenie infekcji zawsze wymaga wykonania badania molekularnego RT-PCR i wykrycia materiału genetycznego wirusa.. Wykonanie badania oznaczenia przeciwciał SARS-CoV 2 zaleca się osobom zdrowym, które nie wykazują objawów chorobowych COVID-19.

Do zobaczenia w Sulejówku!